23 Aralık 2008 Salı

Yılbaşı Süsü; Keçe ve Polar Süsler

Yılbaşı kutlamalarını tasvip etmeyenleriniz vardır belki içinizde ama ben
yılbaşını eski yılı uğurlama yeni bir yıla hoşgeldin olarak kabul ediyorum başka bir anlamı yok benim için, bunun haricinde ama başka mezhebe sahip arkadaşlarımında Christmas kutlamalarınada saygı duyuyorum.
Çam ağacı süslemekte benim için yapmaktan zevk aldığım bişey. Kendi zevkimi tatmin ediyorum çam ağacını süsleyerek. Onun için Yılbaşı süslerimize devam ediyorum.Resimlerde nasıl yapıldığı sanıyorum anlaşılıyor. Bide buna ek olarak çam ağacına aşılan topların polardan olanını yaptım. Sizlerde istediğiniz sekilde desen vererek süsleyebilirsiniz üzerlerini.Sevgiler Herşey Gönlünüzce olsun.7 yorum:

GeCe dedi ki...

çok güzeller maşallah çok da üretkensin

Damak Tadı dedi ki...

Sevgili Yelda,çok hoş süsler ve beceriler bunlar..Maşallah sana başka ne diyebilirim ki..Gönlüne sağlık canım..Sevgiler..

Lúcia dedi ki...

Hi, thanks for your visit, I loved i.
Your blog is so nice, so many good ideas.
Merry Christmas!
and keep intouch!
Bye
Lúcia
www.fazemosdeconta.com

! ÖRGÜELİ ! dedi ki...

Yılbaşı süslerinin hepsi harika olmuş yeldacım.

leyya dedi ki...

yeldacım bilmem miii)alışveriş ettigimiz esnaf kasadan bi resim çıkardı.ipekçi dünya güzeliyle...bil bakalım dünya güzelinin üzerinde ne var...bizim divitinler))nerden almış divitinleri ? yağlıkçılar caddesindeki esnaftan))eh biz anca keşfedebildik))
keçelerin harika.ben de yeni keçelerimi yayınladım az evvel..müsait oldugun bi ara gözatmanı isterim.çok sevgiler..

makhina dedi ki...

harika olmuş bunlar ellerine sağlık,şala gelince ipin biraz kalın olunca ve biraz sıkı örünce öyle oluyor istersen bir dene ,sevgiler :)

şeker pasta dedi ki...

Yelda Ellerine sağlık , çok hoş süsler bunlar...