27 Kasım 2010 Cumartesi

MUTLULUKLAR

Bayramdan önce kuzenimin nişanı vardı ve maaile nişandaydık.
Nesli ve Burak'a buradanda mutluluklar diliyorum.
Yaptık nişanı. Biraz resmi bir ordamdı ilk başlarda ama ortak tanıdıklar ahbaplar arkadaşlar çıkınca ortam ısındı iki aileninde kaynaşmasıyla kaptık nişanı.
Annem hediyelerini almıştı ama bendende kalıcı birşey olsun istedim. Çok şık bir oda takımı aldım. Çok hoşuma gitmişti. Nesli'ninde hoşuna gideceğini, çeyizine benden bir hediye olsun diye aldım oda takımını ama nasıl paketliycem bir formül bulamadım. Nişan bohçaları, şekerler tülden paketlendi onlara uysun diye bende tüller boncuklarla süsledim. Tülden ponponlar yaptım. Valla süper oldu.
Bayramda biliyorsunuz Antalya'daydım ama hiç yapmayacağım birşeyi yapıp, fotograf makinasını masanın üzerinde bırakarak yola çıkmışız. Ben yanıma çantama koyayım yolda da çekerim diye masanın üzerine bıraktım ama şarjını, bilgisayar bağlantılarını alıp makinayı almadan yola çıktım. Allahtan Yeşimin makinasını kullandım orda ama onuda flaş diske kaydetmeden gelmişim. Bu aksilikler bir yana çok güzel bir bayramdı. Havada şansımıza süperdi. Gezdik dolaştık Engin'le eğlendik, kudurduk.
VEE Kasım ayında ilkdefa denize girdim. Acayip güzeldi. Güneş deniz hele kasım ayında.
Dönüşte eziyet çekmedik Allah'tan. Yol güzeldi Sakaryada biraz tıkanıklık vardı. Ondan sonra yol açıktı. Kazasız belasız annemi Antalya'da bırakıp geldik. Bir haftadır annem Engin'e bakıyor.
Hergün maceralarını dinliyoruz.
Yarın Bijuteri fuarını gezmeye gideceğim. Geç kalmadınız 25 inde başladı ama pazara kadar devam edecek. Davetiyem yok diyede üzülmeyin DEVETİYENİZ burada.
Herkese güzel bir haftasonu diliyorum
Sevgiler

2 yorum:

nohut oda dedi ki...

ne guzel yenı cıfte mutluluklar..
fuarı gordum haberlerde ama gıdememkı..

minik dedi ki...

kuzenine mutluluklar diliyorum,darısı başına... denize girmene çok sevindim :) yarın çalışmayacak olsaydım giderdim fuara,neyse kısmet değilmiş :(